Převzetí ocenění spojené s výletem do Prahy

S radostí oznamujeme, že jsme získali 2. místo v 7. ročníku literárně kreativní soutěže na podporu čtení a psaní ve druhém jazyce VÍCEJAZYČNOST JE NAŠE BOHATSTVÍ v kategorii Kolektivní práce 4. – 6. tříd. Letošního ročníku se zúčastnilo téměř pět set dětí ze třiceti dvou škol z celé České republiky. Slavnostní den 8. 11. měl dvě novinky: poprvé proběhl v Evropském domě a doprovodný program SPEAK DATING – JUNIOR. Při něm se děti setkaly přímo s rodilými mluvčími, kteří je seznamovali se základními slovíčky v mnoha různých jazycích. Akci si přijela natočit i Česká televize do Zpráviček na Déčku a Český rozhlas do pořadu My a oni.
Děti si výlet do Prahy náramně užily – cestu vlakem, předávání cen, krátkou prohlídku Prahy – Orloj, Staroměstské náměstí. Byl to opravdu pro všechny skvělý výlet plný krásných zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat. Všem oceněným patří velká gratulace za reprezentaci školy.
paní učitelka Ivana Plisková
paní asistentka Zdena Zárubová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.