Akce Envirodopoledne s DDM Damián

Dne 13. 6. 2019 proběhla na školní zahradě na Olbrachtově ulici akce Envirodopoledne s DDM Damián. Akce se zúčastnili i obě přípravné třídy z Dobrovského. Na stanovištích žáci plnili úkoly v malých skupinkách a za splnění získávali do kartiček razítka. Odměnou bylo příjemně prožité dopoledne a drobná odměna pro každého žáka – pastelky, notýsek a vlastnoručně vyrobený přívěšek na krk – větvička obmotaná vlnou.

Jana Kupsová, koordinátor EVVO

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.