Akce EVVO – Ptáci u krmítka

Dne 26. 2. 2019 proběhla v budově Olbrachtova společná školní akce EVVO – Ptáci u krmítka, které se zúčastnili i žáci PT2 ze školní budovy na ulici Dobrovského. Pan lesník dětem zajímavě a názorně přiblížil život u ptačího krmítka. Seznámil je s ptáčky obvyklými i těmi, kteří zavítají ke krmítku vyjímečně a potravou, která je pro ně vhodná. Největším „sympaťákem“ byl dětmi zvolen STEHLÍK. Téma – Ptáci u krmítka – prostoupí dalšími předměty v průběhu celého týdne formou pracovních listů, výrobků a zpěvem písní.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.