Čarodějnický pátek ( 1.A, 2.A, 3.A )

30. dubna se nám udělalo krásné počasí. Měli jsme z toho všichni radost, neboť jsme chtěli strávit část dopoledne venku. To se nám povedlo. Nejprve jsme si opekli párky. Na to jsme se těšili. Všem se povedli a nikomu žádný nespadl do ohně. Když jsme si pochutnali, tak jsme chvíli odpočívali a sbírali jsme sedmikrásky. Pak jsme si zasoutěžili na překážkové dráze. Čas rychle utekl a my jsme museli zpátky do školy, neboť byl konec vyučování. Všem se nám toto dopoledne moc líbilo.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.