Celorepubliková kreativní soutěž „Vícejazyčnost je bohatství“

Již potřetí se žáci naší školy zúčastnili celorepublikové kreativní soutěže „Vícejazyčnost je bohatství“, se soutěžní prací „Osobnosti Česko – Slovenska“ v kategorii „kolektiv 4. – 6.třída“. Obsadili krásné 2. místo. Všem oceněným – jmenovitě : Jaroslav Krátký, Agáta Winciková, Sára Škrachová, Patrik Pecháček, Adam Mondek, David Novák, Denisa Fořtová, Zuzana Skalická, Štěpán Pospíšil a Denisa Navrátilová – patří velké poděkování a gratulace.
tř. uč. I.Plisková

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.