Celostátní soutěž „SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ“

Žáci 8. a 9.ročníku se již po páté zaregistrovali do celostátní soutěže ❤️ “ SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ“❤️ *“Srdce s láskou darované“ věnované paní Sevdě Kovářové* dámě s velkým srdcem. Paní Sevda Kovářová je autorkou a vedoucí projektu „Kamarádi“, jehož součástí je časopis „Kamarádi“ a výtvarná soutěž „Vícejazyčnost je bohatství“. Tento projekt je zaměřen na děti, které pochází z jazykově smíšených rodin, národnostních menšin nebo komunikují vedle češtiny také v dalším jazyce. Její práce je plná přátelství, kladných hodnot, porozumění, tolerance a respektu k odlišnému s cílem obohacovat ne rozdělovat. Právě v dnešní době velice aktuální, důležité a potřebné. ❤️ Jedná se o úžasnou dámu s velkým a otevřeným srdcem. Proto jsme se rozhodli, že letošní „NAŠE SRDCE“ darujeme právě paní Sevdě a tím vyjádříme obdiv k její práci. Patří jí obrovské poděkování nás všech a věříme, že jsme jí udělali radost.

Žáci 8. – 9. ročníku se speciálními vzdělávacími potřebami

paní učitelky Mgr. I. Plisková a paní asistentka Z. Zárubová

Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140

Od 15.3.do 10.4.23 bude na webu www.srdceslaskou.cz probíhat veřejné hlasování, které určí TOP 10 z pohledu veřejnosti ( nezávislé na porotě). Soutěž bude vyhodnocena do 31.5.2023.