Cvičení v přírodě 6.A, 7.A, 8.A.

Cvičení v přírodě, které se uskutečnilo ve čtvrtek 6.9.2018 se třídou 6.A, 7.A, 8.A. Šli jsme směrem na Albrechtice, kde cestou jsme měli domluvenou prohlídku a exkurzi v nové autodílně. Kluci si připravili dotazy, prohlédli si odborníky v plném pracovním nasazení a pak jsme pokračovali do restaurace, kde jsme uvítali drobné občerstvení a zahráli si kolektivní míčové hry na místním fotbalovém stadionu.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.