DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 7.2.2024 jsme navštívili Odborném učiliště a Praktickou školu v Mohelnici – Den otevřených dveří. Žáci si nejdříve poslechli informace o škole a podívali se na ilustrační video. Přiblížili si tak činnost školy a obory, které se zde vyučují. Poté si prohlédli učebny, kde se studenti učí budoucím pekařům, cukrářům, pečovatelům, prodavačům apod. Velmi nás zaujala velká pečovatelská učebna, prostorná kuchyň, cvičný obchod, šicí dílna a PC učebna. Na rozloučenou jsme dostali drobné dárečky, které vyrobili studenti učiliště. Potkali jsme se i s naší bývalou žákyni Katkou, která je na učilišti velice SPOKOJENÁ.

Pro naše žáky je návštěva učiliště v Mohelnici velkou inspirací při výběru svého budoucího povolání.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.