Den Země v budově Olbrachtova

V pátek 26. 4. 2019 ve škole na Olbrachtově ulici proběhla Oslava Dne Země. Na školní zahradě žáci plnili úkoly nejen s environmentální tématikou. Třídili odpad prakticky i v pracovních listech, skládali puzzle Tonda Obal, kvarteto Cesty obalu, házeli na „medvěda“, stříleli florbalovou pálkou na „ježka“, zaseli si budoucí svačinku – pažitku a řeřichu do obalů od vajíček a z odpadního materiálu – toaletních ruliček vytvořili naši Zemi. Zemi jsme zazpívali Narozeninovou a Třídíme odpad. Dopoledne nám rychle uběhlo i díky krásnému počasí.
Jana Kupsová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.