Krajské kolo recitační soutěže v Moravské Třebové – 3.,4.,5.6.,8.ročník

V úterý 14.5.2019 jsme se vydali do Moravské Třebové na Krajské kolo recitační soutěže. Už v autobuse se začala objevovat tréma, která vypukla při pohledu na velké množství recitátorů , kteří na soutěž přijeli. Soutěžili jsme v kategorii jednotlivců a sborů. Naše poctivá příprava se vyplatila. Přivezli jsme si třetí místo v kategorii sborů. Měli jsme velkou radost a těšili jsme se, až si zahrajeme hru, kterou jsme vyhráli.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.