Masopustní karneval na budově Olbrachtova

V posledním týdnu měsíce února ožila celá budova karnevalem. Vyráběly se karnevalové řetězy, postavičky, masky. V jednotlivých předmětech se plnily karnevalové úlohy a cvičení. Vyzdobila se škola i jednotlivé třídy. Ve středu se uskutečnil karnevalový rej. Jelikož nebylo možné se sejít společně, měla každá třída připraven svůj program ve třídě. Jen na malou chvíli podle předem stanovených pravidel ožila školní chodba – promenáda masek jednotlivých tříd. Smích, hudba a hry se nesly celým dnem.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.