Masopustní průvod 16. 2. 2018

Dne 16.2. se děti společně s p. učitelkami a asistentkami oblékly do různých maškar (děkujeme rodičům, kteří se aktivně zapojili do výroby a shánění) a vyrazily na masopustní průvod za doprovodu hudebních nástrojů. Průvod, plný masek rozličných, bujarých a veselých, vycházel od školy, prošel a protančil náměstí, občerstvil se koblihami, aby opět zakončil své putování u školy. Společně jsme si tak přiblížili tradici masopustu.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.