Měsíc září v 1.A, 2. A, 5. A

Naše třída zažila v měsíci září mnoho akcí. Hned na začátku školního roku jsme se zúčastnili Dne Červeného kříže, kde si děti vyzkoušely nejenom roli záchranáře, ale i roli zraněného. Další společnou akcí bylo cvičení v přírodě do okolí Lanškrounských rybníků. Jako každoročně se děti těšily na výstavu drobného zvířectva, kde byly nejvíce nadšeny Králičím hopem. Pár fotografií ze samotné výuky dokazuje, že geometrie nemusí být vůbec nezajímavým předmětem.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.