Národní finále atletického čtyřboje v Karlových Varech 2018

Vítězové krajského kola atletického čtyřboje v Ústí nad Orlicí si měřili síly s vítězi všech krajů ČR v Národním finále v Karlových Varech, které se konalo ve dnech 13. – 15. června. Za kraj Pardubický závodila jedna žákyně z naší školy, Natálie, tři žáci z Vysokého Mýta, jedna žákyně z Poličky a jeden žák z Jevíčka. Zde již sportovce čekala velmi silná konkurence. Celkově si naši závodníci za kraj Pardubický vybojovali 12. místo. Dívkám se dařilo lépe, jejich družstvo skončilo na 9. místě, družstvo chlapců na 13. místě. Za jednotlivce skončila Natálie na 21. místě. V jednotlivých disciplínách – Natálie: běh na 60 m – 26. místo, hod kriketovým míčkem – 12. místo, skok daleký – 9. místo, běh na 800 m – 19. místo.

Všem zúčastněným děkujeme a Natálii náleží obrovská pochvala za reprezentaci naší školy!

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.