OBLÍBENÁ SOUTĚŽ JE ZPĚT !!

Už po několikáté se účastníme výtvarné soutěže pro děti na podporu výuky jazyků „Vícejazyčnost je bohatství “ . Letos s žáky 8.a 9.ročníku. Vybrali jsme si téma : “ Pověsti a legendy v cizích jazycích „. Vytvořili jsme knihu Ezopovy bajky, která představuje čtyři krátké bajky v českém jazyce. Dvě jsou pak přeloženy do slovenštiny a romštiny. Práce nás velice bavila a doufáme, že naše kniha potěší a že případně uspěje v soutěži jako v minulých letech. ❤️ DRŽTE NÁM PALCE ! ❤️

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.