Pobyt v Polsku :-)

Ve dnech 20. – 22. 5. 2024 jsme navštívili naši spřátelenou školu Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego v Pilawě Gornej. První den nás naši polští kamarádi vzali na dobrou večeři s příjemnou procházkou po okolí. Následující ráno jsme zamířili na statek do Zagrodzie Edukacyjnej Marianówek, kde jsme krmili zvířata, stloukali máslo i zkoušeli podojit „krávu“. Závěr patřil netradičnímu festivalu nazvanému Úžasný svět umění (Niezwykły świat sztuki), na kterém se děti proměnily v malé architekty, malíře, hudebníky, fotografy nebo tanečníky. Strávili jsme krásné chvíle plné integračních aktivit a her, dobrého jídla, smíchu a přátelství.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.