Poznávání našich sousedů 2. B, 3. B, 4. B

Ve spolupráci s DDM Lanškroun je na naší škole přítomna dobrovolnice Sylwia z Polska. Poznává nejen práci ve škole, ale připravila si velmi zajímavou a zábavnou prezentaci o své rodné zemi. Přiblížila dětem přírodní, kulturní a historické zajímavosti Polska a pobavila nás všechny vtipnými nápady. Velkým bonusem je komunikace v anglickém jazyce. Žáci tak mohou reálně vyzkoušet své jazykové znalosti.

J. Celá

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.