Pracovní činnosti ve třídě 6.A, 7. A, 8.A

Ve druhém pololetí jsme si vyzkoušeli různé dovednosti. Vytvořili jsme si Travňáky, kterým narostla bujná kštice a dělali nám ve třídě společnost několik týdnů. Uvařilo jsme si hustou gulášovou polévku a upekli buchtu. Vyzkoušeli jsme si šití na stroji a ušili si látkové pytlíky a polštářky. Také jen si pokreslili kameny a na výletě jsme je rozmístili podél naši cesty. Žáky tyto činnosti velmi bavily.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.