Přednáška o pravěku

Ve čtvrtek 10.6.20212 se obě přípravné třídy na budově Dobrovského na hodinu přenesly do dávných dob prostřednictvím zajímavé přednášky o pravěku. Dozvěděli jsme se, jak vznikla naše planeta a jak se vyvíjel život na zemi. Velmi zajímavou součástí přednášky byly ukázky fosilií a různých předmětů, které používali naši předci. Děti si některé předměty a zkameněliny mohly osahat, což byl pro většinu z nich jistě nezapomenutelný zážitek 😊.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.