Připomínka 17. listopadu v 3.B, 4.B, 5.B

Ačkoliv od listopadu 1989 již uplynulo 32 let a pro mnohé žáky je to velmi vzdálená minulost, uvědomujeme si, jak je důležité tyto dějiny připomínat. Proto i my jsme se snažili v naší třídě žákům ukázat důležitost demokracie. V projektové hodině jsme porovnávali demokratický a totalitní režim, připomněli si významné osoby té doby, podívali se na dobové záběry z demonstrací a poslechli si několik písní, které se neodmyslitelně pojí se Sametovou revolucí.
J. Celá

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.