Projektový den – Halloween 26.10.2018

Halloween proběhl na I. stupni a v přípravných třídách v budově Dobrovského. Ráno byli žáci rozděleni do skupinek podle rozlišovacích kartiček, díky kterým si pak našli ostatní kamarády z jiných tříd. S nimi se potom během dopoledne prostřídali na 5 stanovištích. Žáci pracovali se zaujetím. Jednotlivé úkoly je bavily a dle jejich hodnocení se všem „Halloweenské řádění“ líbilo. I když Halloween není tradičním českým svátkem, proč si ho také neužít.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.