Prosinec v 1.A, 2.A a 4.A 

V prosinci jsme měli spoustu zážitků. Bohužel nám skončil plavecký kurz. Tam jsme chodili moc rádi. Navštívil nás Mikuláš s anděly a čerty. Někteří z nás to měli hodně nahnuté. Naštěstí to skončilo jen naděleným uhlí. Mikuláš je však hodný, tak jsme dostali i sladkosti. Také jsme byli v divadle. Bylo moc pěkné představení O Rákosníčkovi a jeho rybníku. V kině jsme viděli krásnou pohádku Myši mohou do nebe. Uspořádali jsme si třídní vánoční besídku. Poslechli jsme si koledy, mlsali cukroví, popcorn, rozdali si dárečky, zahráli hry. No prostě paráda.  A s andělskými křídly jsme se vydali vstříc vánočním prázdninám.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.