Říjen ve třídě 1.A, 2. A, 5. A

Měsíc říjen je za námi a naše třída opět zažila mnoho zajímavých chvil. Na začátku října jsme vytvářeli podzimní výzdobu školy a třídy, přesazovali jsme květiny a seznamovali se s novými poznatky nejen v lavicích. 21. 10. se žáci zúčastnili programu Tajuplný ostrov, kde si uvědomovali důležitost zdravého životního stylu a nebezpečí návykových látek. Hned ve čtvrtek 24. 10. jsme navštívili „Kavárnu u Bárta“ u našich spolužáků na ulici Olbrachtova. Tam jsme byli pohoštěni výbornými domácími pochoutkami, prohlédli jsme si třídy a hlavně si vyzkoušeli Snoezelen pokoj, kde by děti relaxovaly velmi rády. Ke konci měsíce jsme si připomněli 101 let naší republiky. Vyvrcholením celého měsíce byl Strašidelný den, kterým jsme si připomněli nejen Halloween, ale i naše Dušičky.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.