Říjen ve třídě 1.A, 2. A, 5. A

Měsíc říjen je za námi a naše třída opět zažila mnoho zajímavých chvil. Na začátku října jsme vytvářeli podzimní výzdobu školy a třídy, přesazovali jsme květiny a seznamovali se s novými poznatky nejen v lavicích. 21. 10. se žáci zúčastnili programu Tajuplný ostrov, kde si uvědomovali důležitost zdravého životního stylu a nebezpečí návykových látek. Hned ve čtvrtek 24. 10. jsme navštívili „Kavárnu u Bárta“ u našich spolužáků na ulici Olbrachtova. Tam jsme byli pohoštěni výbornými domácími pochoutkami, prohlédli jsme si třídy a hlavně si vyzkoušeli Snoezelen pokoj, kde by děti relaxovaly velmi rády. Ke konci měsíce jsme si připomněli 101 let naší republiky. Vyvrcholením celého měsíce byl Strašidelný den, kterým jsme si připomněli nejen Halloween, ale i naše Dušičky.