Sametová revoluce v 3.B, 4.B, 5.B

Svoboda, demokracie, pravda, zodpovědnost, ….smysl těchto pojmů jsme se snažili přiblížit žákům v projektové hodině s názvem „Sametová revoluce“. Objasnili jsme si vznik státního svátku 17. listopad, kdy si připomínáme důležitost svobody a demokracie. V pracovních listech se děti seznámily s osobností Václava Havla a samotně rozhodovaly, co je symbolem svobodné země a co symbolem totalitního režimu. Naším cílem bylo, žákům ukázat, že svoboda není samozřejmostí.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.