SBÍRKA PRO OPUŠTĚNÉ PEJSKY A KOČIČKY V ÚTULKU

I v letošním roce byla vyhlášena už tradiční vánoční sbírka pro opuštěná zvířáta – pejsky a kočičky Canis centra v Lanškrouně. Jako každý rok se zapojilo mnoho žáků naší školy, kteří přispěli do sbírky těmito dárky : pelíšky, obojky, vodítka, náhubky, hračky , psí konzervy , granule , pamlsky , piškoty, deky, ručníky, hadry , misky a jiné. Žáci 8. a 9. ročníku sbírku pak osobně předali v útulku. Největší radost však pejskům udělali, když je vyvedli na krátkou procházku v okolí útulku.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.