Setkání rodičů s Feuersteinovou metodou

V pátek dne 19. 6. 2020 opět proběhlo na detašovaném pracovišti Olbrachtova setkání rodičů a dalších zájemců s Feuersteinovou metodou. Setkání se uskutečnilo díky projektu EU Škola jinak II. O zkušenost zprostředkovaného učení, které vede k rozvíjení poznávacích schopností, se s námi rozdělila terénní učitelka a lektorka Mgr. Petra Dočkalová. Srdečně zveme k dalšímu setkání a sdílení dotazů na středu 1. 7. 2020 od 9 h opět do budovy na Olbrachtově ulici!

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.