SHM 14. 6. 2017

Ve středu se konalo školní kolo atletického čtyřboje. Jak již bývá zvykem, děti soutěžily ve čtyřech disciplínách – hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 60 m a vytrvalostní běh. Počasí nám vyšlo nádherné, a tak děti s chutí a velkým sportovním nasazením bojovaly o krásné diplomy a ceny. Všem oceněným ještě jednou moc gratulujeme a ostatním přejeme sportovní úspěchy v příštím roce.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.