Důležité info:

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že v pondělí 27.11. 2023 se naše škola připojí k celodenní stávce pedagogických pracovníků. Chceme upozornit na nekoncepční systém ze strany MŠMT. Upozorňujeme, že nám nejde o navyšování platů pedagogických pracovníků! Jde nám o zabránění snižování platů nepedagogických pracovníků (školníci, kuchařky,…). Dále o zabránění snižování financování škol, které nebudou moci dělit třídy na skupiny a budou muset navyšovat počty žáků ve třídách. To vše povede ke snížení kvality výuky. Jde nám o budoucnost českého školství a tím o co nejkvalitnější vzdělávání vašich dětí – našich žáků. Děkujeme za pochopení a podporu.

Školní atletický parapohár Pardubice 8. 6. 2017

Ve čtvrtek 8.6. jsme jeli porovnat své síly až do našeho krajského města – Pardubic, kde se konal školní atletický parapohár. Vybraní žáci naší školy soutěžili v atletických disciplínách, a to konkrétně běh na 60 m, 200 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a štafetový běh. Nejenom, že si žáci užili nabité sportovní dopoledne s bohatým doprovodným programem, ale také měli jedinečnou možnost vidět české reprezentanty v akci. Dopoledne navíc moderoval Muž roku 2009 Martin Zach. Akce se zúčastnilo celkem 18 družstev z 10 škol, 142 dětí.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.