Školní atletický parapohár Pardubice

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jeli žáci se speciálními vzdělávacími potřebami ze Základní školy Lanškroun nám. A. Jiráska 140 porovnat své síly s ostatními až do našeho krajského města – Pardubic, kde se konal školní atletický parapohár. Z naší školy se zúčastnilo 21 dětí, které tak vytvořily tři družstva, celkem pak Městský atletický stadion na Dukle zaplnilo 223 dětí. Závodilo se v běhu na 60 m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem, běhu na 200 m a také štafetě. V tak ohromném počtu závodníků náš žák Martin Votava vybojoval 2. místo v běhu na 200 m. Družstvo složené z žáků Natálie Štraufová, Nikolas Chmela, Vojtěch Lešikar a Patrik Sedláček získali cenu nejvyšší, 1. místo ve štafetě 4×60 m!
Vedle krásných odměn pro děti byly připraveny i báječné atrakce – skákací hrady, vystoupení paní Lindy s hady Honzíkem a Pepíčkem alias krajtou a hroznýšem, koloběžky, handbiky a mnoho dalšího.

Mgr. Andrea Bidmonová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.