Školní výlet – 6. a 7. ročník

Školní výlet

Žáci 6. a 7. ročníku ve středu 12.6. navštívili přírodní rezervaci Toulovcovy Maštale. Děti čekal dobrodružný okruh skrz skalní město s ukrytým pokladem. Aby poklad objevily, musely plnit různé úkoly. Nakonec se zadařilo a poklad našly. Na závěr výletu jsme zdolali i spoustu schodů na Toulovcovu rozhlednu a odměnili jsme se zmrzlinovým pohárem. Přírodní krásy naší země s námi jela obdivovat i Cora – italská dobrovolnice z DDM Lanškroun.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.