Školní výlet – 8. a 9. ročník

Žáci 8. a 9. ročníku s paní učitelkou Martou Olivovou a asistentkou Monikou Kárníkovou v úterý 4. 6. navštívili Brno. Na programu byla návštěva Technického muzea, pocházka parkem pod hradem Špilberk na Náměstí Svobody, návštěva MC Donalda a prohlídka náměstí. Počasí nám přálo a krátkou přeháňku jsme přečkali v v Mc Donaldu. Dětem i jejich doprovodu se výlet moc líbil.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.