ŠKOLNÍ VÝLET PŘÍPRAVNÉHO STUPNĚ

Dne 15.5. jsme se s přípravným stupněm budovy Olbrachtova vydali na školní výlet do Rudoltic na dětské hřiště. Hřiště je krásně prostorné a udržované a poskytuje spoustu možností k aktivitám. Cestu tam jsme absolvovali autobusem a cestu zpátky vlakem. Podívali jsme se také k Rudoltickému rybníku, kde sídlí labutí rodinka s mláďaty. Počasí nám přálo a dobrá nálada vydržela celý výlet.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.