Slavnostní předávání cen v celorepublikové soutěži „Vícejazyčnost je bohatství 2017“

Dne 16. 11. se vybraní žáci logopedické třídy zúčastnili slavnostního předávání cen v celorepublikové soutěži „Vícejazyčnost je bohatství 2017“, které se konalo v Praze v Domě národnostních menšin. Žáci  2. – 4. A logopedické třídy se zapojili do této soutěže s vietnamskou pohádkou „O cvrčkovi“ a obsadili v kategorii „kolektivní práce“ krásné 2. místo. Před samotným začátkem slavnostního předání cen si děti mohly v kavárničce prohlédnout výstavu z letošních vítězných prací a také si dát něco drobného na zub. V sále na nás čekala moderátorka Zdena Tichá, která nás slavnostním odpolednem provedla a také spolupracovníci projektu Kamarádi, kteří dětem předávali ceny – diplomy a věcné dárky. Vítězům přišel zazpívat  dětský sbor Coro PiccoloDěti si výlet do Prahy užily, viděly i některé pražské památky – Prašnou bránu, Václavské náměstí se sochou sv. Václava, Národní muzeum, Národní dům a do Paládia jsme se šli zahřát a shlédnout nádhernou vánoční výzdobu.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.