Důležité info:

Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 nabízí volné místo na výdej obědů na detašovaném pracovišti Olbrachtova 206. Pracovní místo je vhodné pro osoby na rodičovské dovolené či v důchodu. V případě zájmu se obraťte, prosím, na ředitelství školy – tel. kontakt 605 306  474 nebo na email reditelka@zslanskroun.cz

Soutěž PC-ák v Pardubicích

Ve středu 27. 11.  jsem byla se dvěma statečnými v Pardubicích na soutěži PC-ák. Nikola a Šimon soutěžili v kategorii grafický návrh. Téma bylo Sametová revoluce. Soutěž pořádala střední škola a žáci si tak vyzkoušeli práci na PC v jiném prostředí a na téma, které se dozvěděli až na místě. Úkolu se zhostili statečně. Byla to pro ně dobrá zkušenost.

Mgr. Marta Olivová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.