Spaní ve škole

Čas rychle uběhl a opět tu bylo pravidelné květnové spaní ve škole. Zúčastnění žáci se proměnili v malé detektivy. Měli za úkol vypátrat zloděje klenotů a jeho ukrytý lup. Detektivní pátrání obsahovalo zajišťování důkazů např. v podobě zanechaných otisků bot či otisků prstů, rozpoznávání sypkých látek podle chuti, zkoumání vzorků vlasů a kusů oblečení. K dopadení pachatele pomohla i práce v převleku. Podle získaných indicií byl nakonec zloděj dopaden a poklad nalezen. A pak už jen hurá do spacáků.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.