Spaní ve škole

Naši žáčci prožili ve škole neobyčejné dobrodružství na tajuplný ostrov s Robinsonem, kde museli plnit spoustu úkolů, za které dostávali indicie k hledání pokladů. Sbírali si materiál na příbytek, museli se dostat z pralesa, křesali oheň pomocí kamenů, drtily obilí na obilné placky a nakonec najít poklad. Malí Robinsoni po večeři, kdy si pochutnali na pizze, si zalezli do svých spacáků a plní dojmů spokojeně usnuli.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.