Důležité info:

Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 nabízí volné místo na výdej obědů na detašovaném pracovišti Olbrachtova 206. Pracovní místo je vhodné pro osoby na rodičovské dovolené či v důchodu. V případě zájmu se obraťte, prosím, na ředitelství školy – tel. kontakt 605 306  474 nebo na email reditelka@zslanskroun.cz

Sportovní den

Díky celoročnímu zapojení do projektu Sazka Olympijský víceboj naše škola již podruhé vyhrála Sportovní den! 🤩Tentokrát za námi přijel reprezentační plavec 🏊‍♂️ Jan Holub. Sportovní akce pro celou školu se uskutečnila ve čtvrtek 16.6.2022 na atletickém stadionu v Lanškrouně. A co mohli žáci zažít? Vyzkoušeli si sportovní disciplíny, zúčastnili se zajímavé besedy se šampionem 🥇a na závěr mohli vidět kouzelnické vystoupení 🎩. Že si to všichni užili jen dokazují skvělé fotky a aby na to žáci nezapomněli, všichni dostali diplomy a ceny. Děkujeme!

Mgr. Andrea Bidmonová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.