Sportovní hry mládeže 15.5.2019

Ve středu 15.5.2019 se žáci naší školy zúčastnili Sportovních her mládeže na atletickém stadionu v Lanškrouně. Závodili ve čtyřech atletických disciplínách: skok daleký, hod kriketovým míčkem, běh na 60 metrů a vytrvalostní běh. I přesto, že nám počasí příliš nepřálo, všechny disciplíny žáci zvládli a ti nejlepší byli oceněni diplomy a věcnými cenami. Děti přišli povzbudit na stadion i pan starosta Radim Vetchý a vedení školy. Všem výhercům moc gratulujeme!

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.