Sportovní hry mládeže

Žáci prvního a druhého stupně se v pondělí 10.6. sešli na Sportovních hrách mládeže. Absolvovali čtyři disciplíny – hod granátem, skok daleký, krátký a dlouhý běh. Hry poskytly žákům příležitost prokázat své sportovní schopnosti a zároveň posílily kolektivního ducha a přátelství. Doufejme, že podobné akce budou i nadále inspirací pro žáky k aktivnímu životnímu stylu a zábavnému trávení času ve školním prostředí.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.