SVĚTOVÝ DEN PRVNÍ POMOCI – Přípravná třída II

V úterý jsme se byli podívat na náměstí, kde se konala akce Světový den první pomoci. Dozvěděli jsme se mnoho nových zajímavých informací a vyzkoušeli jsme si, jaké je to jet v policejním, hasičském autě, nebo dokonce i  záchranářské lodi. Pečlivě jsme poslouchali přednášku od pána z horské záchranné služby a paní z červeného kříže, kteří nám vyprávěli o první pomoci. Moc jsme si ten den užili.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.