T-Mobile Olympijský běh

Žáci naší školy měli v letošním školním roce poprvé možnost zúčastnit se sportovní akce T‑Mobile Olympijský běh. Hlavní myšlenkou tohoto běhu bylo ukázat dětem, že pohybem se mohou bavit, užívat si ho a radost z něj sdílet se svými spolužáky a kamarády. Celá akce proběhla v oblasti lanškrounských rybníků a na hřišti Gladiator race v Lanškrouně. Žáci z 1. stupně běželi trasu 500 m a žáci z 2. stupně 1 000 m. V rámci doprovodného programu si mohli všichni zúčastnění vyzkoušet malování na obličej. Za tento zážitek moc děkujeme žákyním ze SOŠ a SOU Lanškroun. Pro umocnění zážitku a zpestření celé akce byly navíc při běhu použity speciální HOLI barvy v prášku, proto se celý sportovní den nesl v duchu hesla „barvám neutečeš“. Všichni žáci odcházeli domů s diplomy, medailemi, sladkostmi, barevní, namalovaní a s úsměvem na tvářích 😊. Za poskytnutí materiálu děkujeme hlavním organizátorům TOB Českému olympijskému výboru.

Za organizaci Mgr. Andrea Bidmonová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.