Technohrátky v Chroustovicích

Ve středu 27. 9. se žáci 8. a 9. tříd naší školy vydali do Chroustovic na tzv. Technohrátky. Při této soutěžní akci si žáci mohli vyzkoušet na 6 stanovištích některé z učebních oborů, které OU Chroustovice nabízí. Během dopoledne žáci obcházeli 6 stanovišť a zkoušeli si, co musí zvládnout učni této školy a odpoledne je čekal soutěžní kvíz. Naši žáci se sice neumístili na prvních příčkách (zúčastnilo se 10 škol), ale rozhodně ostudu neudělali. A hlavně si mohli vyzkoušet spoustu zajímavých věcí, ke kterým by se ve třídě v lavici nedostali. Počasí nám více než přálo a byl to krásný den.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.