Tongo – školní výlet 2018

Děti z I. stupně vyrazily na výlet do zábavného parku Tongo v Hradci Králové. V hale se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky. Děti si zde užily spoustu dobrodružství, zábavy a hlavně pohybu. Skákaly na trampolínách, vozily se na tobogánu a skluzavce, prolézaly pirátským labyrintem, jezdily na kolech, odrážedlech a tříkolkách, nechaly se polapit obří rybkou Nemo – spíš „velrybkou“. Vyhrály si celé dopoledne. V Tongu se dětem moc líbilo, ani se jim nechtělo odjet zpět do školy! 🙂

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.