VYHODNOCENÍ – SRDCE PLNÉ KNOFLÍKŮ ŠTĚSTÍ PRO DĚTI Z DĚTSKÉHO DOMOVA

Žáci 4. – 7. ročníku se zapojili do soutěže „Srdce s láskou darované“. Jedná se o celostátní soutěž pro dětské kolektivy, které se mohou zúčastnit týmy dětí pod vedením svého dospělého vedoucího/pedagoga. Podporuje tradiční hodnoty, týmovou spolupráci a mezilidské vztahy. Jejich práce se umístila veřejným hlasováním na 19. místě a odbornou porotou, kde zasedli např. Martin Dejdar nebo Jiří Lábus, byla vyhodnocena v kategorii ZŠ 3. – 9.r. na 4. – 10. místě. To vše zveřejněno v magazínu Age.

Všem moc gratulujeme!

paní učitelky Mgr. I. Plisková a Mgr. A. Bidmonová

paní asistentky J. Bezděková a L. Buďová

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.