Důležité info:

Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140 nabízí volné místo na výdej obědů na detašovaném pracovišti Olbrachtova 206. Pracovní místo je vhodné pro osoby na rodičovské dovolené či v důchodu. V případě zájmu se obraťte, prosím, na ředitelství školy – tel. kontakt 605 306  474 nebo na email reditelka@zslanskroun.cz

Výlet Logopedické třídy do Jablonného nad Orlicí 1.6.2017

Dne 1.6. vyrazili žáci Logopedické třídy paní učitelky Ireny Tejklové na výlet do Jablonného nad Orlicí, kde se vydali na Vycházkový okruh  „po stopách mlsného medvěda“. Po zdolání deseti stanovišť je čekalo sladké překvapení v podobě upečeného perníkového medvěda, medvědí bonbóny a „Brumík“. Domů si také odnesli vzorky nitěných knoflíků, mapku trasy a omalovánky.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.