Vystoupení v Domově pro seniory v Lanškrouně s „Medovou pohádkou“

Děti a žáci z logopedické třídy a přípravných tříd 14. 12. 2016 vystoupili v Domově pro seniory v Lanškrouně s „Medovou pohádkou“. Byly to dva veselé příběhy včelích medvídků o tom, jak na paloučku sbírali med a přitom se naučili slušnému chování a zdravení. V pohádce plné broučků a světélek zaznělo nejen bzučení, ale i známé písničky z večerníčků. Nejmenší děti z obou  přípravných tříd pak vystoupení ukončily zimním pásmem pohybových básniček a písniček o sněhu, vločkách a blížících se Vánocích.

Klienty Domova pro seniory zaujaly nejen nápadité kostýmy, ale i možnost aktivně se zapojit do zpívání závěrečné vánoční koledy.

Poděkování náleží nejen dětem a žákům, ale i  všem pedagožkám a asistentkám Základní školy, nám. A. Jiráska 140 (škola pro žáky se speciálně vzdělávacími potřebami), které se na přípravě a celé realizaci vystoupení podílely.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.