Vystoupení v Domově pro seniory v Lanškrouně s „Medovou pohádkou“

Děti a žáci z logopedické třídy a přípravných tříd 14. 12. 2016 vystoupili v Domově pro seniory v Lanškrouně s „Medovou pohádkou“. Byly to dva veselé příběhy včelích medvídků o tom, jak na paloučku sbírali med a přitom se naučili slušnému chování a zdravení. V pohádce plné broučků a světélek zaznělo nejen bzučení, ale i známé písničky z večerníčků. Nejmenší děti z obou  přípravných tříd pak vystoupení ukončily zimním pásmem pohybových básniček a písniček o sněhu, vločkách a blížících se Vánocích.

Klienty Domova pro seniory zaujaly nejen nápadité kostýmy, ale i možnost aktivně se zapojit do zpívání závěrečné vánoční koledy.

Poděkování náleží nejen dětem a žákům, ale i  všem pedagožkám a asistentkám Základní školy, nám. A. Jiráska 140 (škola pro žáky se speciálně vzdělávacími potřebami), které se na přípravě a celé realizaci vystoupení podílely.