Výtvarná soutěž „Čistá energie“ 05/2018

Žáci 1. ročníku se zúčastnili výtvarné soutěže „Čistá energie“, kde obsadili 3. místo.

Od větrné elektrárny vydáme se cestičkou, putujeme až k přehradě hezkou lesní uličkou. Od přehrady podél drátů rozběhnem se až k solárku. Srdíčko až v krku bije, to je ale energie. A u BIO stanice políčka už dozrávají a traktory vesele do polí se vydávají. Pak u velké elektrárny energie si jen brouká a hned dráty zas k maličké už se čile souká. V ní se hezky upraví, k nám do domečku se vypraví. Hurá, hurá, to je príma…..vaříme, svítíme a není nám zima.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.