BAREVNÝ TÝDEN NA ZŠ LANŠKROUN, NÁM. A. JIRÁSKA 140

Při toužebném vyhlížení jara jsme se rozhodli si tuto dobu oživit a zažít dny ve škole trošku jinak. Naše škola se zapojila do projektu Shools United – Budujte hrdou školu, který se snaží více propojit vztahy mezi žáky a pedagogy a probudit ve všech pocit sounáležitosti se školou. Jde o projekty, kdy jak žáci, tak i učitelé přijímají „různé výzvy“ a společně spolupracují, plánují a tvoří. V čem tedy spočíval Barevný týden? Každý den měl téma jiné barvy oblečení a nejen oblečení. Barvy se promítly do celého dne – učivo, výrobky, jídlo, cokoliv vás napadne. Další projektové dny nás čekají a přeji si, aby přinesly další zážitky, kdy nás to ve škole všechny společně opravdu baví! Tento Barevný týden byl, jak doufám, pro všechny příjemným osvěžením, které přinášelo mnoho úsměvů na tváře všech.

Zde si můžete prohlédnout prezentaci: BAREVNÝ_TÝDEN

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.