Beseda se spisovatelkou 6.10.

V úterý 6.10. proběhla na naší škole literární beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou. V hodinovém bloku spisovatelka interaktivním způsobem představila sebe a svoji tvorbu. Doprovázel ji pan Miroslav Reil, který svým školeným hlasem při předčítání a dramatizací ukázek z kapitol aktivně zapojil děti do děje. Zároveň se děti dozvěděly zajímavosti ze zákulisí přípravy tisku knížek.

 

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.