Projekt „Bezpečně do škol“

Naše škola byla zapojena do projektu Pardubického kraje „Bezpečně do škol“ s cílem upozornit na rizika silničního provozu a potěšit drobnými dárky naše prvňáčky. Pardubický kraj obdaroval ve spolupráci s Hitrádiem Magic praktickým batůžkem na přezůvky, předměty s reflexními prvky, učebnicí Ferdovy autoškoly pro prvňáčky, omalovánkou a i rozvrhem hodin.

Fotogalerie

 • Adresa pro doručování dokumentů:
 • Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140
 • nám. A. Jiráska 140
 • 563 01 Lanškroun
 • IČ: 708 46 944
 • Úřední hodiny podatelny: 8.00 – 14.30 hod.
 • Elektronická adresa podatelny: reditelka@zslanskroun.cz
 • ID: 33ntijm
 • Přehled datových formátů dokumentů, ve kterých přijímáme dokumenty v digitální podobě: PDF
 • SMS, MMS jako dokumenty nepřijímáme.
 • Pověřenec pro ochranu osobních údajů (DPO podle článku 37 nařízení GDPR) Tomáš Urban.